Refinansowanie auto pożyczki – kilka praktycznych wskazówek

Chociaż nie ma żadnych gwarancji, być może będziesz w stanie refinansować kredyt samochodowy gdy Twój budżet cierpi z powodu złych historii kredytowych. Niezależnie od tego, czy chcesz refinansować, aby obniżyć swoje oprocentowanie, obniżyć swoje płatności lub z jakiegokolwiek innego powodu, niektórzy kredytodawcy specjalizują się w udzielaniu refinansowania kredytu auto dla tych, którzy mają zły rating kredytowy.

Sprawdź swoje raporty kredytowe i wyniki kredytowe

  • Współpracuj ze swoim pożyczkodawcą
  • Rozejrzyj się, aby znaleźć najlepszą opcję
  • Podejmij kroki, aby jeszcze bardziej poprawić swoje wyniki kredytowe

Czego potrzebuję do refinansowania mojego kredytu samochodowego?

Jeśli chcesz uzyskać niższą stawkę, lepiej mieć lepsze wyniki niż w przypadku ubiegania się o ostatnią pożyczkę auto. Naprawdę nie ma jednej oceny kredytowej, na której można by się skupić, co spowoduje, że będziesz musiał refinansować. Kolejne pospolite pytanie: ile terminowych płatności powinienem dokonać na mojej obecnej pożyczce samochodowej przed refinansowaniem?

Kredytodawcy mogą chcieć zobaczyć od sześciu do 12 terminowych płatności na kredyt samochodowy. Może to również pomóc w uzyskaniu dodatkowych punktów kredytowych.

Co się stanie, jeśli odmówią mi refinansowania?

Jeśli nie jesteś w stanie refinansować kredytu samochodowego z powodu złej historii kredytowej, możesz spróbować znaleźć poręczyciela z lepszymi wynikami kredytowymi niż ty, aby poręczył za Twój kredyt. Udział tej osoby może polegać na tym, że potrzeba dodatkowego poparcia, aby zatwierdzić pożyczkę. Jeśli przejdziesz na to rozwiązanie, możesz ponownie spróbować szybko starać się o refinansowanie. Inną opcją jest skupienie się na poprawie wyników kredytowych przed ponownym refinansowaniem.

Sprawdź swoje raporty kredytowe i wyniki kredytowe

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy szukasz refinansowania kredytu samochodowego, gdy masz zły kredyt, jest sprawdzenie raportów kredytowych i wyników kredytowych. Przejrzyj raporty kredytowe, aby upewnić się, że wszystko, co jest zgłaszane, jest raportowane dokładnie według twoich danych.

Poszukaj błędów w swoich raportach kredytowych, które mogą szkodzić twoim wynikom kredytowym i uporaj się z nimi jeszcze przed złożeniem wniosku o refinansowanie. Dzięki licznym dostępnym w internecie narzędziom możesz łatwo kwestionować błędy widoczne w raporcie kredytowym. Aby mieć najlepsze szanse na uzyskanie niższej stawki po refinansowaniu, upewnij się, że Twoje oceny kredytowe poprawiły się od czasu, gdy zaciągnąłeś ostatnią pożyczkę na auto. Więcej o kredytach samochodowych i nie tylko przeczytasz na www.17bankow.com.